Richmond Interiors, złote dekoracje,meble tapicerowane,stolik kawowy,stół

Richmond Interiors, złote dekoracje,meble tapicerowane,stolik kawowy,stół

Richmond Interiors, złote dekoracje,meble tapicerowane,stolik kawowy,stół

Richmond Interiors to holenderska marka oferująca luksusowe meble, lampy i dekoracje. Najwyżej jakości produkty wykonane np. ze 100-letniego drewna z recyklingu, szlachetne metale, wyjątkowe tkaniny, szkło i dużo złota! Richmond Interiors to klasa i elegancja, ponadczasowość i luksus!

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 155 elementów
 • NOWOŚĆ
  7 970,00 zł W magazynie
  7 970,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Zestaw 2-óch sztuk stolików kawowych z kolekcji LA CANTERA zachwycającej nowoczesnością i elegancją. Stoliki wykonane są w trwertynu i posiadają geometryczną formę. Wymiary: 60x60x28 cm oraz 80x80 35,5 cm

  Tylko online
  W magazynie
 • 6 900,00 zł W magazynie
  6 900,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Zestaw 2-óch okrągłych stolików kawowych z kolekcji  BLACKBONE GOLD. Blaty i fronty tej kolekcji mebli wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Stoliki posiadają piękną stalową podstawę w kolorze złotym (połysk). Średnica małego:73,5 cm. Średnica dużego: 91,5 cm.

  Tylko online
  W magazynie
 • 8 090,00 zł W magazynie
  8 090,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty i fronty kolekcji Blackbone Gold wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej. Szafka posiada wysokie nóżki oraz 2 pojemne szuflady z pięknymi uchwytwami.

  Tylko online
  W magazynie
 • 12 380,00 zł W magazynie
  12 380,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV z kolekcji TETRAD to wyjątkowy mebel. Piękne, starannie wyselekcjonowane elementy wykonane z MDFu oraz forniru dębowego w kolorze czarnym. Szafka posiada 2 fronty uchylne po bokach a po środku 2 otwarte wnęki z półką po środku. Szafka jest bardzo elegancka i minimalistyczna. Szafka nie posiada nóżek, jest to model wiszący.

  Tylko online
  W magazynie
 • 7 990,00 zł W magazynie
  7 990,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV OAKURA to wyjątkowy mebel. Szafka posiada 3 szuflady i półkę pod blatem. Jej linia jest elegancka i minimalistyczna. Wykończenie: fornir dębowy w kolorze brązowym.

  Tylko online
  W magazynie
 • 7 990,00 zł W magazynie
  7 990,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV OAKURA to wyjątkowy mebel. Szafka posiada 3 szuflady i półkę pod blatem. Jej linia jest elegancka i minimalistyczna. Wykończenie: fornir dębowy w kolorze czarnym.

  Tylko online
  W magazynie
 • 7 750,00 zł W magazynie
  7 750,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV wyróżnia się niesamowicie wyglądającymi frontami, swój luksusowy wygląd zawdzięcza połączeniu eleganckich elementów z prążkowanym motywem w kolorze antycznego mosiądzu z pięknym blatem wykonanym z czarnego marmuru. Posiada 2 szafki oraz miejsce na sprzęt telewizyjny.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 870,00 zł W magazynie
  9 870,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV z kolekcji CROMFORD MILL to wyjątkowy mebel. Piękne, starannie wyselekcjonowane elementy z drewna wiązu połączono z elegancką metalową podstawą o wyglądzie szczotkowanego mosiądzu. Szafka jest 4-drzwiowa, pośrodku posiada jedną otwartą półkę. Wyjątkowo dekoracyjne nogi podkreślają charakter mebla.

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 800,00 zł W magazynie
  11 800,00 zł

  Elegancka szafka TV o minimalistycznej linii, przyciąga wzrok nietypowym wykończeniem. Pokryta jest tzw. „wegańską skórą”; Skóra PU(poliuretan) - wzór/ nadruk skóry zwierzęcej. Kolekcja Classio posiada drewnianą podstawę z ramkami w kolorze mosiądzu. Uchwyty i ramki mebli tej kolekcji są ocynkowane. Szafka TV jest 4-drzwiowa a na środku posiada otwartą...

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 660,00 zł W magazynie
  10 660,00 zł

  Szafka CAMBON o długości aż 240 cm cm to niezwykle elegancki mebel o geometrycznym kształcie zbudowanym na bazie prostokątów, posiada 3 szuflady, półkę na dole i ozdobne nogi mające swoje przedłużenie aż po blat, wykończone w kolorze szczotkowanego, starego złota.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 355,00 zł W magazynie
  9 355,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV BLAX posiada piękny blat wykonany z forniru dębowego, barwionego na kolor czarny. Blat posiada delikatną strukturę, poprzez zastosowanie szczotkowania oraz zachwycający wzór w postaci geometrycznych kostek. Specjalne mocowania umożliwiają zamontować szafkę TV na ścianie, bez nóżek. Szafka posiada 1 półkę otwartą i 2 uchylne...

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 840,00 zł W magazynie
  11 840,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Silver wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej. Szafka jest 4-drzwiowa, posiada duże dekoracyjne uchwyty oraz jedną półkę po środku.

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 730,00 zł W magazynie
  10 730,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Silver wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej. Szafka jest 4-drzwiowa, posiada duże dekoracyjne uchwyty oraz dwie półki po środku.

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 780,00 zł W magazynie
  10 780,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka TV BLACKBONE BRASS to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa matowa, wykonana ze stali nierdzewnej, w kolorze postarzanego złota/mosiądzu. Szafka jest 4-drzwiowa, posiada duże dekoracyjne uchwyty oraz jedną półkę po...

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 655,00 zł W magazynie
  10 655,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Kolekcja mebli IRONVILLE wyróżnia się niesamowicie wyglądającymi frontami, swój luksusowy wygląd zawdzięcza połaczeniu eleganckich elementów z prążkowanym motywem w kolorze antycznego mosiądzu. Wysokie nóżki w kolorze czarnym dodają lekkości. Szafka w środku ma 2 półki. Idealna do salonu, jadalni czy gabinetu. Świetnie sprawdzi się...

  Tylko online
  W magazynie
 • 12 190,00 zł W magazynie
  12 190,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka CROMFORD MILL posiada piękne fronty i korpus wykonane z drewna wiązu z recyklingu. Piękne, starannie wyselekcjonowane elementy z drewna wiązu połączono z elegancką metalową podstawą o wyglądzie szczotkowanego mosiądzu. 2-dzrwiowa szafka skrywa dwie półki w środku. Idealna do salonu, jadalni czy gabinetu. Świetnie sprawdzi się...

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 260,00 zł W magazynie
  11 260,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka BLAX posiada piękne fronty i korpus wykonane z forniru dębowego, barwionego na kolor czarny, które mają delikatną strukturę, poprzez zastosowanie szczotkowania oraz zachwycający wzór w postaci geometrycznych kostek. Szafka posiada wysokie nóżki w kolorze czarnym, w środku ma 2 półki. Idealna do salonu, jadalni czy gabinetu....

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 050,00 zł W magazynie
  11 050,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty i fronty kolekcji Blackbone Silver wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej. Szafka posiada wysokie nóżki i w środku 2 półki. Idealna do salonu, jadalni czy gabinetu. Świetnie...

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 680,00 zł W magazynie
  11 680,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Szafka BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty i fronty kolekcji Blackbone Gold wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej. Szafka posiada wysokie nóżki i w środku 2 półki. Idealna do salonu, jadalni czy gabinetu. Świetnie...

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 490,00 zł W magazynie
  11 490,00 zł

  Elegancka szafka barowa na wysokich nóżkach o minimalistycznej linii, przyciąga wzrok nietypowym wykończeniem. Pokryta jest tzw. „wegańską skórą”; Skóra PU(poliuretan). Szafka Bloomingville posiada ozdobne elementy w kolorze starego mosiądzu. W środku znajdują się 2 szklane półki i uchwyty na kieliszki. 

  Tylko online
  W magazynie
 • 14 500,00 zł W magazynie
  14 500,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół MACARON to z pewnością mebel z charakterem. Designerski, nowoczesny i elegancki. Kolekcja MACARON jak sama nazwa sugeruje, powstała z inspiracji pysznymi makaronikami, do których nawiązuje szczególnie blat i jego brzegi. Podwójne dębowe, rustykalne czarne blaty wspierają się2-óch  solidnych metalowych nogach, które są wykończone...

  Tylko online
  W magazynie
 • 13 200,00 zł W magazynie
  13 200,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół LUXOR o długości aż 300 cm robi wrażenie. Jego owalny blat wsparty jest na solidnej nodze, która jest obłożona dekoracyjnymi podłużnymi listewkami o zaokrąglonych brzegach - boki prążkowane w ciepłym brązowym odcieniu. Bardzo elegancki, designerski i z klasą!

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 400,00 zł W magazynie
  9 400,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół okrągły z blatem wykonanym z trawertynu o średnicy 140 cm. Smukła czarna noga dodaje mu lekkości. Idealnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

  Tylko online
  W magazynie
 • 14 500,00 zł W magazynie
  14 500,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLAX to charakteryzuje piękny owalny blat wykonany z forniru dębowego, barwionego na kolor czarny oraz smukła, pojedyncza noga. Blat posiada delikatną strukturę, poprzez zastosowanie szczotkowania oraz zachwycający wzór w postaci geometrycznych kostek.

  Tylko online
  W magazynie
 • 12 390,00 zł W magazynie
  12 390,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLAX to charakteryzuje piękny owalny blat wykonany z forniru dębowego, barwionego na kolor czarny oraz smukła, pojedyncza noga. Blat posiada delikatną strukturę, poprzez zastosowanie szczotkowania oraz zachwycający wzór w postaci geometrycznych kostek.

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 025,00 zł W magazynie
  11 025,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Brass wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej, wykończenie matowe, szczotkowane, kolor stare złoto/mosiądz.

  Tylko online
  W magazynie
 • 16 100,00 zł W magazynie
  16 100,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół owalny o wymiarach 235x110 cm swój niesamowity wygląd zawdzięcza połączeniu eleganckich elementów z prążkowanym motywem w kolorze antycznego mosiądzu z pięknym blatem wykonanym z czarnego marmuru. 

  Tylko online
  W magazynie
 • 7 400,00 zł W magazynie
  7 400,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Piękny stół o średnicy 130 cm, podstawa w postaci jednej nogi w kształcie stożka (wykończenie szczotkowane złoto), blat wykonany ze sztucznego marmuru.

  Tylko online
  W magazynie
 • 7 890,00 zł W magazynie
  7 890,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Piękny stół o średnicy 140 cm, podstawa w postaci jednej nogi w kształcie stożka, blat wykonany ze sztucznego marmuru otoczony piękną, metalową obręczą w kolorze złotym.

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 330,00 zł W magazynie
  11 330,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół MACARON to z pewnością mebel z charakterem. Designerski, nowoczesny i elegancki. Kolekcja MACARON jak sama nazwa sugeruje, powstała z inspiracji pysznymi makaronikami, do których nawiązuje szczególnie blat i jego brzegi. Podwójne dębowe, rustykalne czarne blaty wspierają się3 solidne (wypełnione betonem) metalowe nogi, które są...

  Tylko online
  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  7 710,00 zł W magazynie
  7 710,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Nowa kolekcja BLOOMSTONE zachwyca prostotą, nowoczesnością i elegancją. Stół o średnicy 130 cm wykonany został z wysokiej jakości MDFu który wykończony został w taki sposób aby wyglądał jak z gipsu. Kolekcja Bloomstone to uosobienie minimalizmu.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 725,00 zł W magazynie
  9 725,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLAX to charakteryzuje piękny okrągły blat wykonany z forniru dębowego, barwionego na kolor czarny oraz smukła, pojedyncza noga. Blat posiada delikatną strukturę, poprzez zastosowanie szczotkowania oraz zachwycający wzór w postaci geometrycznych kostek.

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 170,00 zł W magazynie
  10 170,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Silver wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 625,00 zł W magazynie
  10 625,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Gold wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa na wysoki połysk, wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 280,00 zł W magazynie
  9 280,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół BLACKBONE to wyjątkowy mebel. Blaty kolekcji Blackbone Brass wykonane są z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej, wykończenie matowe, szczotkowane, kolor stare złoto/mosiądz.

  Tylko online
  W magazynie
 • 11 650,00 zł W magazynie
  11 650,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół okrągły o średnicy 140 cm swój niesamowity wygląd zawdzięcza połączeniu eleganckich elementów z prążkowanym motywem w kolorze antycznego mosiądzu z pięknym blatem wykonanym z czarnego marmuru. 

  Tylko online
  W magazynie
 • 8 150,00 zł W magazynie
  8 150,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół Trocadero zachwyca elegancją i designem. Posiada piękny blat wykonany z marmuru o ciekawym, nieregularnym kształcie oraz stalową, czarną nogę. Każdy blat może się od siebie różnić ze względu na właściwości materiału naturalnego.

  Tylko online
  W magazynie
 • 8 820,00 zł W magazynie
  8 820,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół Trocadero zachwyca elegancją i designem. Posiada piękny blat wykonany z marmuru o ciekawym, nieregularnym kształcie oraz stalową, czarną nogę. Każdy blat może się od siebie różnić ze względu na właściwości materiału naturalnego.

  Tylko online
  W magazynie
 • 8 025,00 zł W magazynie
  8 025,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół okrągły z blatem wykonanym z trawertynu o średnicy 140 cm. Smukła czarna noga dodaje mu lekkości. Idealnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

  Tylko online
  W magazynie
 • 10 475,00 zł W magazynie
  10 475,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół MONFORT to wyjątkowy mebel, wykonany z solidnego materiału, wykończony jest okleiną jesionową w kolorze czarnym. Zaokrąglone rogi dodają mu lekkości a widoczny rysunek drewna elegancji.

  W magazynie
 • 15 100,00 zł W magazynie
  15 100,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół LILLY to wyjątkowy mebel. Blat wykonany jest z barwionego na czarno dębu, którego elementy ułożone są na wzór eleganckiej jodełki. Podstawa stołu to 2 nogi o nietypowej budowie, są bardzo charakterystyczne i designerskie. Stół o długości aż 330 cm robi wrażenie i będzie pięknie wyglądał w dużej przestrzeni.

  Tylko online
  W magazynie
 • 8 880,00 zł W magazynie
  8 880,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół KENSINGTON to wyjątkowy mebel. Jego blat jest wykonany z solidnego 100-letniego drewna z recyklingu. Podstawa wypolerowana o wysokim połysku, wykonana ze stali nierdzewnej. Cały urok stołu, to nierówny, naturalny blat, każdy model z tej kolekcji będzie unikatowy.

  W magazynie
 • 8 215,00 zł W magazynie
  8 215,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół KENSINGTON to wyjątkowy mebel. Jego blat jest wykonany z solidnego 100-letniego drewna z recyklingu. Podstawa wypolerowana o wysokim połysku, wykonana ze stali nierdzewnej. Cały urok stołu, to nierówny, naturalny blat, każdy model z tej kolekcji będzie unikatowy.

  W magazynie
 • 8 480,00 zł W magazynie
  8 480,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół HUNTER to wyjątkowy mebel. Stół HUNTER to połączenie blatu wykonane są z barwionego na czarno dębu ze stalą nierdzewną w kolorze matowego złota.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 840,00 zł W magazynie
  9 840,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół z kolekcji CROMFORD MILL to wyjątkowy mebel. Piękne, starannie wyselekcjonowane elementy z drewna wiązu połączono z elegancką metalową podstawą o wyglądzie szczotkowanego mosiądzu. Nogi stołu wchodzą delikatnie w blat, tworząc niesamowicie wyglądający detal.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 370,00 zł W magazynie
  9 370,00 zł

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE Stół z kolekcji CROMFORD MILL to wyjątkowy mebel. Piękne, starannie wyselekcjonowane elementy z drewna wiązu połączono z elegancką metalową podstawą o wyglądzie szczotkowanego mosiądzu. Nogi stołu wchodzą delikatnie w blat, tworząc niesamowicie wyglądający detal.

  Tylko online
  W magazynie
 • 13 295,00 zł W magazynie
  13 295,00 zł

  Stół o długości aż 320 cm o geometrycznym kształcie i prostej linii, blat posiada ozdobne metalowe wykończenie w kolorze szczotkowanego, starego złota, które pięknie okala go dookoła.

  Tylko online
  W magazynie
 • 9 430,00 zł W magazynie
  9 430,00 zł

  Stół o długości aż 280 cm posiada blat w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami, co dodaje mu lekkości, skrzyżowana podstawa stołu wykonana z metalu w kolorze szczotkowanego, starego złota.

  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 1 - 48 z 155 elementów