WAZONY Jest 13 produktów.

 • Widok:
 • NOWOŚĆ
  58,00 zł W magazynie
  58,00 zł

  Plaza to niewielki wazonik, ręcznie dmuchany, z wypukłym wzorem i złotym akcentem na górze. Przypomina kryształową zastawę co nadaje mu niezwykłej elegancji. Na pojedyncze kwiaty lub gałązki. Sam w sobie bez kwiatów będzie równie piękną dekoracją.

  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  59,00 zł W magazynie
  59,00 zł

  Niewielki wazonik, ręcznie dmuchany, z wypukłym wzorem i złotym akcentem na górze. Przypomina kryształową zastawę co nadaje mu niezwykłej elegancji. Na pojedyncze kwiaty lub niewielkie bukieciki. Idelany w zestawieniu z wazonem Plaza.

  W magazynie
 • 275,00 zł W magazynie
  275,00 zł

  To zarówno lampion, wazon na kwiaty lub pojemnik na dekoracje. Stwórz własną kompozycję, latem nasyp piasku, włóż świecę i udekoruj muszlami. Wiosną włoż żywy kwiat i udekoruj go wokół sztucznym mchem... Możliwości jest wiele, wszystko zależy od pomysłu!

  W magazynie
 • -50%
  349,50 zł 699,00 zł W magazynie
  349,50 zł 699,00 zł

  Dekoracje ze szlachetnych materiałów o najwyższej jakości wykończeniu. Waza wykonana jest z drewna naturalnego, wykończona na wysoki połyski co przyciąga uwagę. Drewniany element na górze można zdąć i położyć obok jako misę.

  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie
  95,00 zł

  Szkalny wazon w kolorze brązowym, pięknie się mieni, można dostrzec kilka kolorów w tym stłumioną zieleń i złoto.

  W magazynie
 • 210,00 zł W magazynie
  210,00 zł

  Niezwykle elegancki, szkalny wazon na kwiaty z elemantami w kolorze złotym. Przepięknie będzie się prezentował na stole, toaletce, na konsoli, w garderobie czy w salonie! Świetnie w nim wyglądają zarówno małe jak i większe bukiety.

  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  77,00 zł W magazynie
  77,00 zł

  Cuuudeńko! Przeuoczy mini wazonik w kształcie torebki z uchwytami! Postaw go obok dużego wazonu z bukietem kwiatów i włóż do niego pojedynczy kwiat - będzie wyglądał zjawiskowo. Idealny pomysł na prezent.

  W magazynie
 • 440,00 zł W magazynie
  440,00 zł

  Niezwykle elegancki lampion/wazon o prostej formie, wykończony złotymi detalami w postaci monogramu RM oraz złotej obwódki na górze naczynia! Może być wykorzystany jako wazon na kwiaty, lampion na świecę czy pojemnik na dekoracje! MUST HAVE!

  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  85,00 zł W magazynie
  85,00 zł

  Niewielki wazonik na pojedyncze kwiaty, gałązki czy tzw. suszki. Szklany wazon opleciony rattanem, tworzącym dekoracyjny wzór. Postaw go przy większym wazonie, zaaranżuj na paterze czy tacy, ustaw w kuchni... Dla wielbicieli klasycznego stylu RM!

  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  215,00 zł W magazynie
  215,00 zł

  Niezwykle uroczy model wazonu, przeznaczony na większe bukiety, posiada piękną, wytłoczoną kokardkę! Tak myślimy... dlaczego by go nie wykorzystać też jako lampion? :) Rewelacja!

  W magazynie
 • NOWOŚĆ
  210,00 zł W magazynie
  210,00 zł

  Wazon o wysokości 38 cm, bardzo elegancki - ma prostą formę i minimalistyczną dekorację w postaci pionowej lini oraz nazwy producenta na górze. Przepięknie wyeksponuje wysokie rośliny, gałązki, liście i kwiaty!

  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie
  99,00 zł

  Uroczy, szklany wazon RM Amsterdam 1948. Wazon na nieduży bukiet lub pojedyncze gałązki, będzie piękną dekoracją Twojego domu a także idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie
  99,00 zł

  Niewielki wazon na Twoje ulubione kwiatki! Especially For You! Wazon posiada białą wsążeczkę, która dodaje mu jeszcze więcej uroku!

  W magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów