KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

  • 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  • 2. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem: ul. Struga 23 (I piętro), 70-784 Szczecin w Dni Robocze, w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych, w godzinach od 10:00 do 14:00.
  • 3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  • 4. Przesyłka kurierska (przedpłata)
Do 30 kg
Przesyłka kurierska
16 zł
Do 200 kg
Przesyłka gabarytowa (meble) szacowany koszt
350 zł
  • 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  • 6. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • 7. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  • 8. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • 9. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym w naszym salonie (ul. Struga 23, I piętro 70-784 Szczecin) – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.