Fotel rattanowy o klasycznej formie, który ma dość mocno odchylone oparcie, dzięki czemu można w nim się wygodnie położyć i zrelaksować. W komplecie jest biała poduszka siedziska. UWAGA: ostatnia sztuka!
Szafka/komoda na wino z kolekcji mebli Driftwood z przepięknym blatem z drewna wiązowego. Komoda posiada łącznie 30 przegródek na butelki wina oraz niewielką, praktyczną szufladę. Surowość drewna wiązowego nadaje meblowi charakteru!
Stołek o średnicy 40cm wykonany z recyklingowanego drewna świerku i metalową podstawą. Połączenie drewna i metalu nadaje mu nieco przemysłowy, industrialny charakter.
Stolik boczny z kolekcji mebli Wainscott. Wykonany ze szkła i drewna jesionowego. Pod blatem znajduje się dodatkowa szklana półka a na samym dole praktyczna wyjmowana taca.
Piękna drewniana konsola z dwoma szklanymi półkami oraz przesuwną tacą na dole. Podstawa wykonana z derwna jesionowego. Idealne uzupełnienie dla stolika kawowego i obiadowego z tej samej kolekcji.
Stolik z gazetnikiem wykonany z drewna orzechowego będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji w Twoim salonie. Sprawdzi się jako stoliczek boczny przy sofie lub ustawiony pomiędzy dwoma fotelami!
Niewielki stół obiadowy przy którym można wspólnie jeść, pić kawę czy pracować na komputerze. Idealny do małych pomieszczeń lub jako dodatkowy mebel. Połączenie drewna jesionowego i szkła składa się na piękną, lekką w odbiorze całość.
Niewielki, poręczny stołek z drewnianymi nogami oraz siedziskiem z naturalnego rattanu. Praktyczny mebel, który możesz mieć zawsze pod ręką kiedy potrzebujesz dodatkowego siedzenia! UWAGA: ostatnia sztuka!
Piękny, klasyczny fotel z podłokietnikami oraz pikowanym oparciem i drewnianymi nóżkami. Idealny do salonu, wygodny zarówno dla osób wysokich i niższych. Jasny beżowy kolor sprawi, że fotel będzie pasował w wielu wnętrzach.
Przepiękny fotel o "muszelkowej" formie. Niezykle elegancki, pięknie będzie się prezentował w salonie, sypialni czy garderobie. Wykończony mięciutką tkaniną velvetową w stłumionym łososiowym kolorze.
Fotell o kubicznym kształcie z szerokim siedziskiem i wysokimi podłokietnikami. Idealny kiedy chcesz się zrelaksować po długim dniu. Oparcie fotela posiada pionowe przeszycia, materiał z którego wykonany jest fotel to mieszanka lnu, bawełny i wiskozy.
Stół obiadowy z pięknym blatem wykonanym z drewna dębu oraz jesionu pozyskanego z recyklingu. Podstawę stołu stanowi topola. Bogata kolekcja Pond Bay pozwoli na kompletną aranżację pomieszczenia. Szerokość między nogami: 65cm. Długość między nogami: 147cm
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).