PODUSZKA DEKORACYJNA ELSON 45x45 ORNAMENT GRAFIT

HOME

ML7574

160,00 zł brutto

Poduszka która świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach ale i w ogrodzie lub na tarasie ponieważ wykonana jest ze specjalnej tkaniny olefin, która jest bardzo wytrzymała na warunki atomosferyczne i posiada powłokę hydrofobową.

Więcej szczegółów

Wysokość: 45.00 cm | Szerokość: 45.00 cm | Głębokość: 0.00 cm

Waga: 0.00 kg

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT?

Produkt pochodzący z drugiego magazynu. Możliwość zamówienia tylko poprzez e-mail. Kliknij ZAMÓW PRZEZ E-MAIL jeśli chcesz zamówić ten produkt

  • Zamówienia złożone drogą mailową będą weryfikowane pod względem dostępności stanów magazynowych i realizowane w kolejności ich złożenia.
  • Wszystkie produkty złożone przez Ciebie (tryb standardowy oraz drogą mailową) wysyłane będą JEDNĄ PACZKĄ. NIE PONIESIESZ DODATKOWYCH KOSZTÓW WYSYŁKI.
  • Po wysłaniu do nas maila z zamówieniem dostaniesz odpowiedź zwrotną z PODSUMOWANIEM SWOICH ZAMÓWIEŃ oraz danymi do wpłaty.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 Wypełnienie poduszki jest także synetyczne, przez co nawet przy 30-krotnym praniu zachowuje ponad 80% wodoodporności. Poduszka z jednej strony jest szara w grafitowe ornamenty, z drugiej grafitowa w szare wzory. Poduszka ogrodowa Elson będzie stanowiła piękne uzupełnienie ogrodowych, czy balkonowych aranżacji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: