PUFA NOCHE VELVET DARK GREEN 35X35X42

HOME

ML6607

295,00 zł brutto

Okrągła pufa Noche w kolorze ciemnozielonym, pokryta miękkim welurem jest bardzo elegancka i praktyczna. Jej cechą charakterystyczną jest szeroka, aluminiowa podstawa w złotym kolorze, która w połączeniu z klasyczną zielenią jest niebywale kunsztowna.

Więcej szczegółów

Wysokość: 42.00 cm | Szerokość: 35.00 cm | Głębokość: 35.00 cm

Waga: 0.00 kg

Ostatnie egzemplarze!

Produkt marki MILOO HOME.

 UWAGA! Oferta dotyczy modelu z ekspozycji naszego salonu w Szczecinie.

 

Okrągła pufa Noche o średnicy 35cm i wysokości 42cm. Zielona pufa pokryta miękkim welurem jest bardzo elegancka. Gładkie siedzisko oraz welurowa tapicerka sprawiają, że pufa, choć małych rozmiarów, może bardzo wpłynąć na stylizację wnętrza. Jej cechą charakterystyczną jest szeroka, aluminiowa podstawa w złotym kolorze, która w połączeniu z pastelową zielenią jest niebywale kunsztowna. Pufa Noche jest bardzo praktyczna, bowiem jest pięknym dodatkiem aranżacyjnym, ale także sprawdzi się jako miejsce do siedzenia czy oparcia nóg.

 

Kolekcja VANITY.

 

Elegancja i klasyka zamknięta w welurowych meblach. Vanity to kolekcja pikowanych puf, foteli, krzeseł oraz sof w ciepłych kolorach. Lekkie, miękkie, niewielkie meble, które z łatwością można zaimplementować w nieduże wnętrza nastroją jesiennie i bardzo przytulnie

6 innych produktów w tej samej kategorii: