KORALOWIEC OZDOBNY PATERA 21X32X34 BLUE LAGOON

HOME

ML5691

260,00 zł brutto

Patera BLUE LAGOON w kształcie koralowca wykonana została z polyresinu. Jest to bardzo wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się nie tylko we wnętrzach naszego mieszkania czy domu, ale także w ogrodach i na balkonach.

Więcej szczegółów

Wysokość: 34.00 cm | Szerokość: 21.00 cm | Głębokość: 32.00 cm

Waga: 0.00 kg

Ostatnie egzemplarze!

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT?

Produkt pochodzący z drugiego magazynu. Możliwość zamówienia tylko poprzez e-mail. Kliknij ZAMÓW PRZEZ E-MAIL jeśli chcesz zamówić ten produkt

  • Zamówienia złożone drogą mailową będą weryfikowane pod względem dostępności stanów magazynowych i realizowane w kolejności ich złożenia.
  • Wszystkie produkty złożone przez Ciebie (tryb standardowy oraz drogą mailową) wysyłane będą JEDNĄ PACZKĄ. NIE PONIESIESZ DODATKOWYCH KOSZTÓW WYSYŁKI.
  • Po wysłaniu do nas maila z zamówieniem dostaniesz odpowiedź zwrotną z PODSUMOWANIEM SWOICH ZAMÓWIEŃ oraz danymi do wpłaty.
♥ Patera pełni funkcję nie tylko dekoracyjną ale i użytkową. Znajdzie zastosowanie zarówno w salonie, korytarzu czy nawet w łazience urządzonej na styl Hamptons. Pięknie będzie się w niej prezentowała np. biżuteria lub drobne przedmioty, które zawsze chcesz mieć po ręką!

30 innych produktów w tej samej kategorii: